Kurzy môžem len odporučiť. Celý kolektív lektorov je na odbornej úrovni. Sú milí, ústretoví, zábavní, ochotní vysvetliť aj 20x.

Iveta L.Absolvovala som už zopár kurzov angličtiny, no stále som bola iba začiatočník. Až nakoniec Vy ste mi pomoholi sa konečne posunúť ďalej na vyššiu úroveň.
Veľké ďakujem, ste užasní, ústretoví, odporúčam všetkými desiatimi... .

Slávka Š.

Anglický Inštitút môžem len odporučiť na koľko sa snažia všetkým študentom v maximálnej možnej miere vyhovieť. Perfektná komunikácia skúsený všetci lektori. Prijateľná cena. Perfektné fungujú ako v triede tak aj online. ODPORÚČAM.

Vladimír R.


Super servis! 

Marián H.

Jsem spokojeným klientem již 1,5 roku. Služby Anglického Inštitútu mohu doporučit.

Pavla B.


Beriem lekcie viac ako dva roky a mám len pozitívne skúsenosti. Odborná úroveň je vysoká, ľudia skvelí. Doporučujem. 

Matúš M.


Absolvoval som cez Anglický inštitút prvú časť PROFESSIONAL BUSINESS B2 kurzu online. Oceňujem priateľský a ústretový prístup, s kurzom aj lektorom som bol spokojný.

Jozef Š.


Profesionálny, individuálny a ústretový prístup lektora.

Táto jazyková škola presiahla všetky moje očakávania a jednoznačne odporúčam všetkým, ktorí majú záujem sa naučiť anglicky jazyk aj online.

Lenka S.

Chodím už asi 5 semester a maximálna spokojnosť.Skvelý lektor,výborné sprievodné učebnice,určite odporúčam.

Ľudovít B.Z úrovne A2 som sa dostal v priebehu 3 kurzov na silnú úroveň B2. Telefonujem, dopisujem a chatujem v anglickom jazyku s prehľadom a sebavedome. Vrelo odporúčam každému, kto sa chce naučiť po anglicky.

Peter M.


Učia našu 10 ročnú dcéru. Úžasní lektori, úžasný online prístup. Dcéra si ich veľmi obľúbila.

Richard a Gabriela K.


Kurzy sú vedené v priateľskej atmosfére ale profesionálne, s dôrazom na upevňovanie a prehlbovanie získaných znalostí. Pri výbere tém sa prihliada na osobné záujmy a preferencie študentov.Vzdelávanie prostredníctvom kurzov poskytovaných Anglickým inštitútom považujem za prínos pre môj osobný rast a pracovnú kariéru.
Otvorený a priateľský prístup lektorov umožňuje rýchle zapojenie sa nových študentov do diania na hodinách. Lekcie sa stávajú skutočne 'cool' po istom čase, keď sa jednotliví študenti už poznajú a dokážu nadviazať na predchádzajúce rozhovory
.
Igor K.