ENGLISH FOR TRAVEL with Grammar                                                                                           

Úroveň: A2/B1 Mierne pokročilý

  • Typ kurzu:     kurz pre rozvoj jemných zručností 
  • Počet hodín: 26 hodín (60minút)

                         

Kurz: 

Intenzívny kurz pre cestovanie do zahraničia so základmi gramatiky.

Plánujete dovolenku, pracovnú cestu do zahraničia a potrebujú predovšetkým praktickú a účelovú komunikáciu v anglickom jazyku, v situáciach akými sú napríklad vybavenie ubytovania, objednanie taxíka, alebo služieb z recepcie hotela a podobne?

Náš intenzívny letný kurz so zameraním na praktické jazykové "prežitie" v zahraničí splní všetky vaše očakávania. Cieľom kurzu je naučiť Vás orientovať sa v základných anglických pojmoch a slovách potrebných pre riešenie každodenných problémov, ktoré Vás na môžu stretnúť.

Kurz je rozdelený do 48 komunikačných jednotiek a našou spoločnou snahou bude vytvorenie autentických simulácii reálnych situácii, akými môžu byť napríklad prenajatie auta, kde sa potrebujete rýchlo a jednoducho dohodnúť. Formou krátkych dialógov a koverzačných častí si budete môcť kvalitne precvičiť vašu aktívnu slovnú zásobu a prekonať blok so začatím okamžitej konverzácie. Vďaka jednoduchému automatizovaniu tzv. "ice-breakerov" čiže krátkych úvodných viet, Vás "naštartujeme" do ďalšej komunikácie, ktorá Vám už pôjde ľahšie.

Rozšírený trojhodinový kurz poskytuje aj krátku gramatickú časť na zopakovanie si základnych gramatických javov akými sú napr.časy, tvorba viet a otázok, základné modálne slovesa definujúce príkazy a obmedzenia, ktoré využijete napríklad na orientáciu sa v pravidlách a zákonoch danej krajiny. 


Máte záujem o tento kurz? 

  • Vyberte si prihlášku podľa počtu študentov -indviduálna výučba, dvojice.
  • Ak máte záujem o firemnú výučbu vyplňte žiadosť o cenovú ponuku. 


 ENGLISH FOR TRAVEL Vocabulary Survivor                                                                                 

Úroveň: B1/B1+ Stredne pokročilý

  • Typ kurzu:     kurz pre rozvoj jemných zručností 
  • Počet hodín: 26 hodín (60minút) 

Kurz:

Intenzívny kurz pre cestovanie do zahraničia s aktívnou komunikáciou. 

Ste pokročilejší študent a chcete najmä komunikáciu? Nerobí Vám problém základná gramatika, a cítite sa byť v tvorení viet istý, avšak vypadávajú Vám slová?

Cieľom kurzu je naučiť Vás orientovať aj v zložitejších anglických pojmoch a slovách potrebných pre riešenie každodenných problémov, ktorými sa v zahraničí budete často stretávať.

Kurz je rozdelený do 48 komunikačných jednotiek a našou spoločnou snahou bude vytvorenie autentických simulácii reálnych situácii. Budeme sa zaoberať gramatikou v prípadoch, kedy bude nutné vytvárať komplexnejšie súvetia, aby ste boli schopný formulovať váš rečový prejav na vyššej úrovni.

Hlavný dôraz budeme klásť na praktické komunikačné cvičenia v zložitejšej podobe, tak aby ste mali čo najmenej "blackout" výpadkov a neboli v komunikačnom strese.


Máte záujem o tento kurz? 

  • Vyberte si prihlášku podľa počtu študentov -indviduálna výučba, dvojice.
  • Ak máte záujem o firemnú výučbu vyplňte žiadosť o cenovú ponuku.